Nawilżający krem do ciała

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Dodaj tu swój tekst nagłówka
Poziom trudności
30min
Czas przygotowania
Przepis video

Czas postu, to szczególny czas, aby dbać o własne ciało z zewnątrz, dobre nawilżenie ciała, mogą zapewnić nam naturalne składniki : aloe vera, olej kokosowy, niezapomnianych wrażeń zapachowych dostarczy nam szczypta naturalnej wanilia. Składniki te znajdziesz w domu. Możesz wykonać taką ilość kremu, którą systematycznie użyjesz w ciągu kilku dni.

wykonanie:

Składniki olej kokosowy, aloe verę, wanilię, dokładnie wymieszaj łyżką na puszystą jednolitą masę i gotowe do użycia. Przechowuj w chłodniejszym miejscu, w lodówce, lub spiżarni.

Trzymam krem w lodówce- szczególnie latem, po całym dniu biegania w ogrodzie, masaż stóp to idealny relaksuje. Krem sprawdza się idealnie do pielęgnacji i nawilżenia ciała po wizycie w saunie – szczelnie w okresie zimy. Połączenie aloe very z olejem kokosowym daje wspaniałe uzupełnienie, a olej kokosowy wydaje się bardziej wchłaniać w skórę nie pozostawiając tłustej powłoki. Waniliowy delikatny zapach wspaniale koi zmysły i relaksuje wieczorem. Warto spróbować.

Zobacz podobne przepisy

Search
Szukaj