Instytut promocji zdrowia dr dąbrowska

Powstał w 2018 roku, jako placówka szkoleniowo-badawcza, było to zwieńczenie marzeń autorki diety warzywno-owocowej. Misją Instytutu jest propagowanie postów na podstawie doświadczenia dr Ewy Dąbrowskiej. Instytut organizuje szkolenia, które starają się przekonać społeczeństwo, że między naszym codziennym żywieniem a chorobami, istnieje związek przyczynowy i że sposób żywienia (zwłaszcza posty) ma potężny wpływ na zdrowie. W ramach działalności instytutu powstała także sieć certyfikowanych ośrodków, restauracji i cateringów prowadzących dietę, zgodnie z wytycznymi diety dr Ewy Dąbrowskiej®. Instytut prowadzi także działalność naukowo-badawczą i publicystyczną w dziedzinie wpływu restrykcji kalorycznych na zdrowie człowieka.

Wydawnictwo WAM

Wydawnictwo Apostolstwa Modlitwy. Największe wydawnictwo religijne w Polsce, założone zostało w 1872 roku przez jezuitów. Łączy jezuicką tożsamość z nowatorskimi rozwiązaniami. Na co dzień towarzyszy swoim czytelnikom w ich rozwoju duchowym i osobistym. Wydawnictwo WAM to dynamicznie współpracujące zespoły. Dbają o promocję tytułów i autorów oraz starają się być w stałym kontakcie z czytelnikami. Współpracują z dystrybutorami, największymi mediami opiniotwórczymi oraz rozwijają własne kanały w mediach społecznościowych. Dzięki naszej współpracy mogą powstawać moje kolejne książki.

Brunka Natural

Rodzinna manufaktura- Regionalne Centrum Mikroorganizmów, która powstała w 2007 roku. Prowadzą szkolenia i wykłady dla osób, które chcą żyć świadomie i zdrowo. Manufaktura współpracuje z lokalnymi rolnikami, Ośrodkami Doradztwa Rolniczego oraz nadleśnictwami, propagując wiedzę dotyczącą sposobów ochrony roślin i produkcji opartych na naturalnych metodach. Aktywnie uczestniczą w rozwoju swojego regionu- Kaszub. 

empik

Grupa Empik to jeden z liderów transformacji cyfrowej w Polsce. Od ponad 70 lat Empik jest czołową marką lifestyle’ową, z 300 salonami Empik i Papiernik by Empik, oraz jedną z 3 największych platform e-commerce w Polsce. Grupa Empik to również lider w dystrybucji treści cyfrowych. W jej skład wchodzi m.in. Empik Go – subskrypcyjne rozwiązanie dla e-booków, audiobooków i podcastów, Virtualo – największy dystrybutor B2B oraz producent treści cyfrowych, e-Muzyka – niezależny dystrybutor muzyki cyfrowej w Polsce oraz aplikacja streamingowa Empik Music z bazą milionów utworów. 

deon.pl

Towarzystwo Jezusowe (jezuici) oraz istniejące od 150 lat Wydawnictwo WAM, poszukując nowych sposobów pozytywnego oddziaływania na współczesne społeczeństwo, zdecydowali się otworzyć portal społecznościowo-informacyjny DEON.pl. Portal od początku był i jest tworzony w duchu ignacjańskiej tradycji „odnajdowania Boga we wszystkich rzeczach”, stąd nie brakuje tu elementów przydatnych w codziennym życiu, tj. pogody, kalendarza imion, działu porad życiowych, czy kulinarnych.

kuvings

Kuvings od 1978 roku oferuje wyjątkowe rozwiązania do każdego domu, zapewniając możliwość przygotowania zdrowych i pełnowartościowych soków przy pomocy innowacyjnych wyciskarek. Jednak Kuvings to nie tylko wyciskarki. Wśród produktów znajdziesz również blendery próżniowe, wielofunkcyjny domowy fermentator oraz wszechstronny elektryczny MultiGrill. Dzięki ich urządzeniom kuchennym możesz łatwo wzbogacić swoją dietę o naturalne soki, koktajle, sery czy jogurty.

amkez food

Misją tej firmy jest produkowanie zdrowej żywności. Pasja do zdrowego i naturalnego odżywiania skłoniła założycieli do stworzenia nowatorskiej, naturalnej technologii produkcji suszonych przekąsek z owoców i warzyw, opracowanej przez Pana Pawła Kamińskiego. Efektem ich pracy są produkty najwyższej jakości, powstałe ze starannie wyselekcjonowanych odmian owoców i warzyw, wyłącznie polskiego pochodzenia i posiadających certyfikaty.